MEVLİD Gecemiz Tüm islam alemine Mübarek olsun.

Polat Alemdar 22 Aralık 2015 0
MEVLİD Gecemiz Tüm islam alemine Mübarek olsun.

Bismillahirrahmanirrahim,

Sonsuz hamd ve şükür, varlıkları yaratan ve besleyen Cenab-ı Hakk’a olsun. Bizi yokluktan varlık alemine çıkardı, iman elbisesi giydirdi. Biz kullarına dünya nimetleri ve safalar verdi.

Ve dahi salat ü selam Kainatın Serveri ve Mevcudatın İftiharı, Dünya ve Ahiretin Sultanı Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Selleme ve dahi arkadaşları ve evladı üzerine olsun,

Ve dahi ol dört seçkin kul üzerine olsun ki, biri Ebubekr Sıddıyk, ikincisi Ömer Faruk, üçüncüsü Osman Zinnüreyn, dördüncüsü Ali Murtaza’dır. Rıdvanullahi Teala Aleyhim Ecmain.

Mutlu Huzurlu ve Saadet dolu bir Dünya Ancak İslamla Mümkün olur.. Manevi Huzur olmadan Maddi huzuru bulmak mümkün değildir.

Peygamber Efendimiz (S.a.v) sadece İslam alemi için değil insanlık için bir kurtuluş müjdesidir. Adaletle Yönetilen barış ve huzur dolu bir dünya, ancak O’nun getirdiği ilahi prensipler üzerine inşa edilebilir.

Değerli üyelerimiz..

Şu an içinde bulunduğumuz gün ve gece Mevlid Gecesi Sizlere Ailenize , Tüm sevdiklerinize ve İslam Alemine Mübarek olmasını, Hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan Niyaz ederiz.

Bu gecenin yüzü suyu hürmetine Allah’tan dertlilere deva , Hastalara şifa, Zulüm altında olan tüm Müslüman topraklarındaki kardeşlerimize Kuvvet ve kudret, düşman karsısında Muzafferiyet , Din-i Mubin-i İslama Kıyamete kadar Kuvvet kudret iman cesaret vermesini Cenab-ı haktan Niyaz ederiz.

MEVLİD Gecemiz Tüm islam alemine Mübarek olsun. Hayırlara vesile olsun.

Selam ve dua ile…

Parksohbet.Com Yönetimi adına.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 219. Bölüm başlıklı makalemizde 219. Bölüm, 8. Sezon ve Kurtlar Vadisi Pusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »