Kurtlar Vadisi Pusu’da Tilki Andrei geri dönüyor!

Polat Alemdar 16 Ekim 2014 0
Kurtlar Vadisi Pusu’da Tilki Andrei geri dönüyor!

Kurtlar Vadisi Pusu’da Tilki Andrei geri dönüyor!
Kanal D ekranında yayınlanan efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta nefes kesen bir bölüm ile ekrana geliyor. Ömer Baba’nın ölümü Polat’ı derinden etkiliyor. Polat Alemdar operasyonu başarıyla bitirebilecek mi akıllarda bu soru var. Kurtlar Vadisi Pusu ekrana kilitlemeye hazır.

Polat’ın üzerine kara bulutlar çöküyor

Her hafta milyonların ekran başına kilitleyen fenomen dizi “Kurtlar Vadisi Pusu”, yeni bölümünde de aksiyona ara vermeden devam ediyor.

Ömer Baba’nın ölümüyle sarsılan Polat, dostlarının desteğiyle acısını hafifletmeye çalışır. Polat’ın cenaze sırasında öğrendiği gelişme pek çok soruyu da beraberinde getirir. Zehirlerini gençlere saçmaya çalışan Baltazar ve çetesinin karşısına Tilki Andrei çıkar. Tilki’nin payını kimseye kaptırmaya niyeti yoktur. Akif yarım bıraktığı işi bitirmek için bir plan yapıp harekete geçer fakat, sonucu tahmin ettiğinden ağır olur.

Cahit, akıl oyunlarına ara vererek Üstad’a itirafta bulunur. Ne yazık ki Üstad, duyduklarına şaşırmaya bile fırsat bulamaz. Yasin ve SİS ekibi, intikam için harekete geçer. Kurtarma operasyonu nasıl sonuçlanacaktır? Düştükleri pusudan çıkabilecekler midir? Polat Alemdar aradığı ismi bulmaya yaklaşmışken üzerine kara bulutlar çöker. Üstelik bu kez yağmura hazırlıksız yakalanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun ilk konuk oyuncusu başlıklı makalemizde Kurtlar Vadisi Pusu’nun ilk konuk ve Ömer Seyfettin Ekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »