Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu Gelen Giden Oyuncular

Polat Alemdar 9 Ekim 2015 0
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu Gelen Giden Oyuncular

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu Gelen Giden Oyuncular

Her sezon olduğu gibi bu sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaprak dökümü yaşandı. O kadar çok oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrıldı ki biz bile ayrılanları diziye katılanları takip etmekte zorlandık. Kurtlar Vadisi Pusu sezon finali öncesi Polat Alemdar hem annesini hemde babasını kaybetmişti. Bu kayıpların ardından bir büyük kayıpta daha önce diziden ayrılacağı açıklanan Çiğdem Batur’dan geldi.

Yeni sezonda sadeve kayıplar mı var? Kurlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonunda bir efsanenin daha diziye geri dönmesi an meselesi.

Çiğdem Batur(Sevcı Leyla): Sezon finalinde gemide yaşanan patlama sonucu Polat’ın eşi Leyla ölerek dizimizden ayrılmıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu Leyla ölecek mi diziden ayrılacak mı

Orhan Edip(Tilki Andrei): Kurtlar Vadisi Pusu 263. bölüm sezon finalinde Polat Alemdar koca bir sezon elinden kaçırdığı Tilki’yi yakalamış ve öldürüp postunu asmıştır.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Ayrılan Diziden Giden Oyuncular

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine Yeni Sezonda Katılacak, Yeni Gelecek Oyuncular

Luran Ahmedi: Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’da yer alacaktır.

luran ahmedi Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine Yeni Sezonda Katılacak, Yeni Gelecek Oyuncular

Ertan SABAN

ertan saban kurtlar vadisi pusu oyuncusu

Defne Samyeli(Zeynep): Ünlü Kanal D haber spikeridir. Son olarak Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Çiğdem karakterine hayat vermiştir.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zeynep isimli bir ajanı canlandıracaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisine Yeni Sezonda Katılacak, Yeni Gelecek Oyuncular defne samyeli

Kenan Çoban (Abdulhey): Bir Kurtlar Vadisi Pusu efsanesi olan Abdülhey’in Kurtlar Vadisi Pusu dizisine döneceği yoğun şekilde gündemde olan konular arasında. Her ne kadar i,ki arafta bu durumu yalanlasa da Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2015 2016 yeni sezon sürprizi Abdülhey’in dönüşü olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 220.bölüm fragmani başlıklı makalemizde 220Blm, Fragmani ve Kurtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »