Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümü Hangi Kanalda Hangi tarihte

Polat Alemdar 12 Eylül 2016 0
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümü  Hangi Kanalda Hangi tarihte

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümü ne zaman başlayacak? Polat Alemdar konuya el attı
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümü ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aradığımız haberimizde Polat Alemdar konuya el atması hakkında detayları ele alacağız.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümü ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aradığımız haberimizde Polat Alemdar konuya el atması hakkında detayları ele alacağız. İlk olarak yayın tarihi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Daha önceki haberlerimizde sizlere dizinin yayın tarihinin 15 Eylül 2016 olabileceği müjdesini vermiştik. Ama durum gösteriyor ki yayın tarihinin uzaması konusunda şiddetli kulisler var. Kurtlar Vadisi Pusu gerçekten büyük bir kitlenin izlediği dizi olmakla beraber ülkenin gündemini gösteren konuları işliyor. Yeni bölüm bizi çok şaşırtacak çünkü en son bölümde Polat Alemdar konsey üyelerini ve gölgeyi öldürmüştü. En azından biz yayınladığı kadarı ile bunu anladık.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ OYUNCULAR İLE EKRANA GELECEK

Kurtların vadisinde yeni oyuncuları göreceğiz gibi duruyor. Artık dizinin müziklerini hayatımızda yaşar hale geldik çünkü yıllardır müziklerde bir değişiklik söz konusu bile olmadı. Polat Alemdar resmi bir açıklama yapmış değil dizinin yayın tarihi ile ama sosyal medyada dönen kulislere göre çok yakında bir tarihin ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz.Konu ile ilgili olarak merak ettiklerinizi yorum olarak sorabilirsiniz.

Dizinin sezon finali yapmasından sonra biteceğinden kanal değiştireceğine kadar birçok bilgi ortaya atıldı. Gerçek ise bugün ortaya çıktı ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni oyuncuları ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacağı belirtildi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ise 15 Eylül tarihinde başlayacağı biliniyor. Bilgiler gelince sizlerle net tarihi paylaşacağız. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra geçmiş görüntüleri ile gündeme gelen dizinin yeni sezonda çok daha farklı konuları işleyeceğini düşünüyoruz. 11. sezonu ile ekranlara gelecek olan ve soluksuz izlenen proje hakkında detaylar ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 220.bölüm fragmani başlıklı makalemizde 220Blm, Fragmani ve Kurtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »