Kurtlar Vadisi Pusu 295. Bölüm Full izle

Polat Alemdar 12 Mayıs 2016 4
Kurtlar Vadisi Pusu 295. Bölüm Full izle

Kurtlar Vadisi Pusu 295. Bölüm

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 219. Bölüm başlıklı makalemizde 219. Bölüm, 8. Sezon ve Kurtlar Vadisi Pusu hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Comments »

 1. Ahmet İ NAN 13 Mayıs 2016, 00:44 - Reply

  bölüm güzeldi geçen haftaya göre senaryo azda olsa düzelmiş Yusuf iyi eğitim alıyor belli. Fragman yanıltmasın Pusat yakalandığı ekibe rol yapıyor kurtulup İstanbula dönüyor ve artık Polatin yanında kalmak istiyor zaten olması gereken buydu Husnude ölmemiş. Roscoln Tilki Polat Gölge güzel bölümler gelir inşallah ama birdahaki sezon daha profosyonel senaristler bekliyoruz Anadolu hoca azra zeynep meryem gibi karakterleri istemiyoruz Yusufta Polatin yanına geçsin artık Yusuf la Pusat Polatin yanında dursun yavaş yavaş düzeliyor dizi bu hafta bunu gosterdi geçen haftaki o kötü bölüme göre..

 2. PolatAlemdar 13 Mayıs 2016, 00:44 - Reply

  DÜNYADA ÇEKİLMİŞ EN İYİ BÖLÜMDÜ TARİHE GEÇTİNİZ SÜPERRR

 3. Luciano Bardhi 13 Mayıs 2016, 00:44 - Reply

  Ben diziyi zaten büyük bir keyif ile izliyorum bir sıkıntım yok, devamlı şikayet eden kişilerden değilim,genelde başka birinin yazdığı yoruma yorum yazan biride değilim ama ! Önümüzdeki hafta da gelecek yeni bölüm tam bir efsane olacak! Şöyle giderse yanı Tilki’ye her bölümde sokarsanız,dizi tadzıleştırmeye değil yükseleştirmeye gidiyor! Ümarim her zamnda sesimize duyuyorsanız her şey güzel olukçka bizde sizinle gurur duyuyoruz! Böyle devam etmesi temenn ediyorum!100 tane dizi var toplasan bir tanesi Kurtlar Vadisi Pusunun yerini alamaz. KURTLAR VADİSİ PUSU uykunuzu kacirir !..En karanlık günlerini geçiren ülkemizin, aydınlığa çıkması için uğraşan bir lider ve onun adı K.V.P var mı bir itirazın yoksa hala mutlu musun

 4. Efe Avcı 13 Mayıs 2016, 00:47 - Reply

  Yusuf denilen mahlukatı görmeye dahi tahmmülümüz kalmamışken o banktaki rezil, çakma sahneyle ”biz bu çocuğu yeni Polat yapacağız” diyorsunuz resmen. Bir efsaneyi eğer böyle harcarsanız hakkım helal değil. Her Perşembemizi istisnasız size ayırıyoruz. Bunu kaldıracak mide yok bizde kusura bakmayın. Pusat’ı da geçen seneki senaryoyla tekrara düşürmeyin. Bölüm güzel başlamıştı ama sonu yine geleceğe dair kabus gibi sinyaller verdi, yorum yapasım kalmadı..

Leave A Response »