Kurtlar Vadisi Pusu 259. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Polat Alemdar 10 Mayıs 2015 0
Kurtlar Vadisi Pusu 259. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 259. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Türk televizyonlarının vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yine yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecan dolu son bölümün ardından Kurtlar Vadisi Pusu 259. bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak konusu oldu. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm tüm detaylar haberimizde.

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, soluksuz izleyeceğiniz 259. bölümüyle kendi gününde ve kendi saatinde Kanal D’de… Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Nefes kesen yeni bölümü ile Kurtlar Vadisi Pusu tüm detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz…

Milyonları ekran başına kilitleyen sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde; Polat Alemdar, Settar ve Pusat’ın kaçırılmalarında rolü olan Ordinaryüs’ün peşine düşecek. Köşeye sıkışan Ordinaryüs’ün sonu ne olacak? Safiye’yi kaçıran Martin, ona aslında kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu anlatacak. Ardından Tilki Andrei’nin karşısına reddedemeyeceği bir teklifle çıkacak.

Polat Alemdar, Tilki’nin mekanını bulacak. Büyük baskında Polat, Cahit ve Erhan ne ile karşılaşacaklar? Hoca ve Nail’in toplantısında tehlike çanları çalacak. Görüşme kanlı bir baskına sahne olacak. Fehmi’nin bu baskındaki rolü ne olacak?Biritani ve Smith, Nedim meselesini konuşurken aralarında anlaşmazlık çıkacak. Biritani, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacak.Tilki için çember daralıyor. Polat, avını köşeye sıkıştıracak.

Kurtlar Vadisi Pusu 259. son bölüm fragmanı

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 220.bölüm fragmani başlıklı makalemizde 220Blm, Fragmani ve Kurtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »