Kurtlar Vadisi Pusu 243. Yeni Bölüm Fragmanı İzle / 22 Ocak 2015

Polat Alemdar 19 Ocak 2015 0
Kurtlar Vadisi Pusu 243. Yeni Bölüm Fragmanı İzle / 22 Ocak 2015

Kurtlar Vadisi Pusu 243. Yeni Bölüm Fragmanı İzle / 22 Ocak 2015
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Fragmanı İzle… Kurtlar Vadisi Pusu 243. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 243. yeni bölüm 22 Ocak perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 243. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları..

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Fragmanı İzle-Kurtlar Vadisi Pusu 243. Bölüm Fragmanı Video… 12. Sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak olan 243. yeni bölüm fragmanı resmi Youtube sayfasından yayınlandı.

Gerilim ve aksiyonun bir an olsun dinmediği Kurtlar Vadisi Pusu’da heyecan giderek tırmanıyor. Otoparkta bombanın patlamasıyla yere yığılan Savcı Leyle ile Elif’in durumunun ne olduğu izleyiciyi meraklandırıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 243. yeni bölümde Polat Alemdar, Şedid Komutanı Sagir’in mekanını basarak adamlarını tek tek öldürüyor.

Sagir’in, Polat’tan intikamını nasıl alacağı, Tilgi Andere’nin elinde düşen Erhan ve Cahit’in nasıl bir yol izleyeceği, Baltazar’ın adamları Pitbul Çetesi’ne savaş açan Pusat’ın neler yapacağı dizinin 22 Ocak Perşembe günü yayınlanacak olan 243. bölümde belli olacak.

Bir önceki yazımız olan Polat Alemdar , Nacati Şaşmaz’ın oglu Ali Nadir’in Resimleri başlıklı makalemizde Ali Nadir’in Resimleri, Ali Nadir’in videosu ve Nacati Şaşmaz’ın ogu Ali Nadir’in Resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »