Kurtlar Vadisi Pusu 167.Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu 167.Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Fragmanı (POLAT HERKESİ YAKTI)

Kurtlar Vadisi Pusu bu haftaki bölümüylede fanatiklerini ekran başına kilitledi.Polatın aksakallılardan ayrılması,Yeni ekibin itaatkarsızlığı ve babası,zaza ve deli hikmetin yaralanması Polatı adeta çileden çıkaracak

Kurtlar Vadisi Pusu 167.Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Fragmanı (POLAT HERKESİ YAKTI)-HBR904613 Ekim 2012 Cumartesi 14:00Kurtlar Vadisi Pusu bu haftaki bölümüylede fanatiklerini ekran başına kilitledi.Polatın aksakallılardan ayrılması,Yeni ekibin itaatkarsızlığı ve babası,zaza ve deli hikmetin yaralanması Polatı adeta çileden çıkaracak ve Polat Örgütten olan herkesi yakacak Sezon finalinde Memati Baş’ın düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor. Memati’nin vurulmasının ardında kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabını ararken diğer yandan Türkiye’de yaşanan iç ve dış kaynaklı karışıklıklarla ilgilenecekler. Suriye’de yaşananlar Türkiye’yi nasıl etkileyecek? İhtiyarlar Polat Alemdarı silecekmi hepsi bu haftaki bölümde belli olacakmı?

Memati Baş’ın düğün gecesinde vurulmasıyla yıkılan Polat Alemdar tetiği çektirenlerin peşine düşüyor. Memati’nin vurulmasının ardında kimler var? Polat Alemdar ve ekibi, bir yandan bu sorunun cevabını ararken diğer yandan Türkiye’de yaşanan iç ve dış kaynaklı karışıklıklarla ilgilenecekler. Suriye’de yaşananlar Türkiye’yi nasıl etkileyecek? İhtiyarlar başkanının uzun süredir üzerinde çalıştığı projeyi öğrenen Polat Alemdar bu projeyi hayata geçirebilecek mi? Projenin hayata geçirilmesi için Polat Alemdar ve ekibi neler yapacak, nasıl engellerle karşılaşacak? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası bu sezon atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’da olacak

Perşembe akşamı milyonları ekranların başına toplayan “Kurtlar Vadisi Pusu”, aksiyonu bol, heyecanı bir saniye olsun düşmeyen bir bölümle karşımızdaydı.

Polat ve ekibine yapılan baskın sonucu ekipten iki kişinin Muhaberat’ın eline geçmesinin ardından diğer ekip arkadaşları, Polat’tan habersiz Suriye Konsolosluğu’na baskın düzenledi. Kendisinden habersiz hareket eden ekibe oldukça sinirlenen Polat, önce ekibi sağ salim konsolosluktan çıkardı, sonrasında ise başına buyruk hareket ettikleri için ekibi tek sıraya çekip hadlerini bildirdi.

Esas önemli gelişme ise; İhtiyarlar Heyeti’nin yeni başkanı (Ak Saçlı) önce Ömer Baba’nın dükkanını ziyaret etmesi sonrasında Polat’la bir görüşme yapmasıydı. Bu görüşmede Ak Saçlı, Polat’tan heyet üyesi olmasını, operasyon gücünü ve yetkilerini bırakmasını istedi. Polat buna karşı çıktı ve böylelikle en büyük düşmanını kazanmış oldu.

atv