Kurtlar Vadisi Pusu 158. Bölüm Fragmanı (3 Mayıs Perşembe)

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Pusu 158. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 158. Bölüm Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu Bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi, Kurtlar Vadisi Pusu Fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm, Kurtlar Vadisi Son Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 158. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Geçen hafta Perşembe akşamı TNT ekranlarına gelen Kurtlar Vadisi Pusu’da Cahit’i sorunsuz bir şekilde kurtarmak isteyen Polat ve ekibi, titiz bir planlama yapmaya çalışmıştı. Ele geçirdiği dergiyi inceleyen Polat, orada bir ipucuna rastlamıştı. Kara Ferman, oğlunun Mete tarafından öldürüldüğü gerçeğiyle yüzleşmiş ve intikam almak için girişimde bulunmuştu. Mete, Savcı Leyla’nın talimatıyla tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Ancak orada Mete, bambaşka bir sürprizle karşılaşmıştı. Yaşar Katırcı, Kenan’ın cansız bedeniyle karşılaşınca büyük bir yıkım yaşamıştı. Pusat, Kenan’ın Selvi tarafından öğrenildiğini öğrenince ikinci bir şok yaşamıştı. Zaza, mekanının Pusat’ın adamları tarafından basılmaya devam etmesi üzerine Pusat’la kavgaya tutuşmuştu.

3 Mayıs Perşembe akşamı TNT ekranlarında yayımlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 158. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında.

Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 158. Bölümü ile 3 Mayıs Perşembe akşamı TNT’de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Kurtlar Vadisi Pusu

Yayımlandığı Kanallar: Show TV, Star TV, ATV, TNT

Yayımlanan Son Bölüm: 158 (6. Sezon)

Yayın Yılı: 2003 – 2012

Yönetmeni: Onur TAN

Senaristler: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan

Oyuncu Kadrosu: Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur, Erhan Ufak, Erdem Ergüney, Emin Olcay, Serpil Tamur, Sema Şimşek, Ali Sürmeli, İpek Tenolcay

Türü: Macera, Aksiyon

Dizinin Hikâyesi: Ana karakter Polat Alemdar’ın Kurtlar Vadisi Pusu’daki hedefi Türkiye’nin de üzerinde bulunduğu Avrasya coğrafyasına hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki “Küresel Çete”dir.

Yapım Şirketi: Pana Film

Resmî Sitesi: www.kurtlarvadisi.com