Kurtlar Vadisi Filistin – Tek Parca Full HD

Polat Alemdar 1 Temmuz 2014 0
Kurtlar Vadisi Filistin – Tek Parca Full HD

Kurtlar Vadisi: Filistin filmi, 5.9 puan alarak 2010 yapımı olan filmin konusunda ise Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Tür: 1080p Filmler, 2010 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Zübeyr Şaşmaz

Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan

Yapımcı: Necati Şaşmaz

Vizyon: 28 Ocak 2011

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu, Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Ayten Uncuoğlu

Etiketler: Kurtlar Vadisi: Filistin 1080p izle, Kurtlar Vadisi: Filistin full hd izle, Kurtlar Vadisi: Filistin full izle, Kurtlar Vadisi: Filistin hd izle, Kurtlar Vadisi: Filistin izle, Kurtlar Vadisi: Filistin tek parca izle

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Gladio FULL HD TEK PARCA İZLE 720p başlıklı makalemizde 720p, Full ve Gladio hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »