Kurtlar Vadisi ”Darbe” Tanıtım Fragmanı

Polat Alemdar 22 Eylül 2016 2
Kurtlar Vadisi ”Darbe” Tanıtım Fragmanı

Kurtlar Vadisi ”Darbe”
Bu topraklardan kanlı ellerinizi çekeceğinize söz verdiniz ama sözünüzde durmadınız. 13 yıl önce bugün 11 Eylül’de yazdığınız oyunu bozuyorum. Dünya artık sizin sahneniz olmayacak. Bundan böyle yaptığınız hiçbir kirli anlaşma, hiçbir kanlı pazarlık gizli kalmayacak. Dünyayı örümcek ağı gibi sarmış sisteminizin sonu geldi. Ben bu oyunu bitirmeye ant içtim. Dünyanızı başınıza yıkacağım!

Pana Film yapımcısı olan Necati Şaşmaz 15 temmuzda meydana gelen darbe teşebbusunu konu alan fılmın yenı fragmanı yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Darbe – Film (Gerçekleri)
NOT: video’nun gerçek fragmanla alakası yoktur.
(sadece düzenlemedir)

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 220.bölüm fragmani başlıklı makalemizde 220Blm, Fragmani ve Kurtlar hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments »

  1. Oktay Zengin 17 Ekim 2016, 04:40 - Reply

    Ilk önce hepinize selam ederim. Darbe yeni sinema filminde memati ve abdulley görmek istiyoruz. Bu kadar yillar verdiniz bizi biz yapan sizsiniz. Yillarca memati ve abdulley sevdik almayin bu sevgimizi ellimizden. Memati ve abdulley öldü diyorsaniz. Saten hayal deyilmi dizi gercegi yansitmaski ben almanyadanim türkcem pek iyi degil bilmem anlatabildimmi. Darbe filminde memati ve abdulley oynarsa fragmanda polat ortada abdulley ve memati yanında gelirse o fragman bile yeter de artarda. Yılların gişe rekoru kırılır lütfen bu mesajimi ciddiye alin necati abimle konuşun. Biz sizi izliyorsuz biz biz yapan sizisiniz lütfen mematiyi ve abdulley yine görmek istiyoruz. Reverandum yapin bakin ne kadar cok insan böyle istiyecek. Mümkün olmuyacaği bir sey yok her sey mümkündür. Sonunu düsünen kahraman olamaz. Saygilarimla oktay zengin

  2. Oktay Zengin 17 Ekim 2016, 05:08 - Reply

    Yeni sinema darbe filminde memati ve abdulley görmek istiyoruz. Bu isteğimizi cok görmeyin. 2003 senesinden beri bir tutku gibi sizi izledik. Öldü diyorsaniz memati abdulley icin “ölüm ölüm dediyin ne dirki biz sizi ölümüne bakiyoruz”. Saten hayal ürünü degilmi saten cok gerceği yansitmiyorki olsa daha iyi olur bir cok kişi bunu cok ister. Saten sizde bu ìşden para kazaniyorsunuz bizim de sizin icin kalbimizde taht kurduk lütfen lütfen lütfen …

Leave A Response »