Kordon Celil Kurtlar Vadisi Pusu 232 nci bölümde

Polat Alemdar 30 Eylül 2014 0
Kordon Celil Kurtlar Vadisi Pusu 232 nci bölümde

Kurtlar Vadisi 232. Bölüm: Kordon Celil geri döndü! Kurtlar Vadisi Pusu’nun 232. bölüm fragmanı yayınlandı ‘Vadi’ hayranları şaşırdı. Şefkat Tepe dizisnin Kordon Celil’i yeni bölüm fragmanında Polat Alemdar’ın safında çarpışıyor. Şimdi gözler 2 Ekim Perşembe günü yayınlanacak 232. bölümde. İşte o fragman…

Kordon Celil Kurtlar Vadisi'nde!

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 232. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanından anlaşılacağı üzere Kurtlar Vadisi hayranlarını yine soluksuz izleyecekleri bir bölüm bekliyor.

Geçtiğimiz hafta Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar, kendini babasının kaçırılmasının arkasında yatan nedenleri çözmeye adamıştı. Ömer Baba’nın kaçırılışı herkesi şoke etmişti. Ömer Baba ise ilerleyen yaşına rağmen kendisini kaçıranlara karşı başı dik durmayı başarmıştı. Kara ise Şedid zulmüne maruz kalmış hiç beklemediği bir gelişme yaşamıştı. Üstad’ın üzerine oynana oyunlar ve yapılan planların önüne geçmeye çalışan Cahit elindeki son kozu oymaya karar verir. Akif, ringe çıkar. Karşısındaki rakibi ise çok güçlüdür. Rakibini devirip onurunu kurtarmak zorundadır. Polat Almedar ve Amon Ayasofya’da gizli bir buluşma yaparlar. Baba 3 filmindeki oyunculuğuyla hafızalarda yer eden Küba asıllı Andy Garcia’nın canlandırdığı Amon,Polat Alemdar’ın kendisine sorduğu sor karşısında şoke olur.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle Perşembe (02.10.2014) 20:00’de Kanal D’de ekranlarında olacak.

Bir önceki yazımız olan kurtlar vadisi pusu 232 bolum başlıklı makalemizde 232 bolum, http://www.kurtlarvadisi.org ve http://www.parksohbet.com/ hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »