EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. Bölüm

Polat Alemdar 18 Eylül 2015 0
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. Bölüm

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. Bölüm
15 Eylül 2015, Salı 20:00
Ünal Kaplan’ın Hızır Çakırbeyli’ye oynadığı oyun güçler savaşındaki ateşi harlamıştır. Bunun üstüne bir de devlet ajanı olmakla suçlanan Hızır’ın koltuğu sallantıdadır. Yakın dostu bildiği Selim bile arkasından oyunlar çevirir.

Masadakilerin de yönlendirmesiyle Çakır zor bir göreve, istemeye istemeye sürüklenir. Ya masanın kurallarına uyup gereğini yapacak ya da başkaldırıp en büyük olma yolunda ilk adımını atacaktır.

İş hayatında bunlar yaşanırken Çakır’ın özel hayatı da iyice çıkmaza doğru yol alır. Çocuğunu doğurma konusunda eskisinden daha kararlı bir sevgili… Babanın izinden giden problemli bir erkek evlat… Geleceğin düşmanıyla hısım akraba olma yolunda ilerleyen yeğen… Tüm bunların içinde ailesine sahip çıkmaya çalışan, ne yaşarsa yaşasın kocasını sevmekten asla vazgeçemeyen bir eş…

Çakır artık kime güvenecek? Başındaki bunca sorunla nasıl başa çıkacak? Tercihleri onu hangi sonuçlarla karşı karşıya getirecek?

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Bölüm – atv başlıklı makalemizde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response »